Kdo jsme?

ISA Praha s.r.o. vznikla v r. 1996 a v r. 2006 se transformovala na ISA Praha a.s. s výhradně českými akcionáři. Naší hlavní činností je výroba a montáž reklamních prvků. Za více než 20 let jsme jednou z předních firem v ČR v tomto oboru.

Nabízíme vám komplexní řešení reklamy od jejího návrhu až po montáž na místě. Díky tomu můžeme zajistit i atypické řešení reklamy, ať už je náročné svým technickým zadáním nebo složitými podmínkami na stavbě. 


spolecnost


Vlastní prostory 

Prudký vývoj společnosti v letech 2005-2010 znamenal nutnost mít vlastní dostatečně velké výrobní a skladové prostory. Tento záměr se nám podařilo uskutečnit v r. 2007 koupí a přestavbou původního skladového areálu v Hořátvi u Nymburka.

Areál poskytuje kompletní výrobní a skladové prostory s potřebným vybavením v rozsahu cca 10 000 m2.

Současnost

V současné době zaměstnáváme na 40 odborníků z celého středočeského regionu, kteří jsou připraveni řešit vaše přání.

Mezi naše hlavní zákazníky patří celosvětově známé společnosti jako McDonald’s, Škoda Auto, Peugeot. Se společností Shell spolupracujeme od jejího vstupu na český trh v roce 1992.

Z tuzemských společností jsou to např.: ČEZ, Benzina, AAA Auto, Auto ESA. Pro Benzinu jsme zajistili kompletní rebranding cca 200 čerpacích stanic, který probíhal v letech 2006-2011. Spolupracujeme také s celou řadou velkých stavebních společností, jako je např. Metrostav, Skanska, Syner.  


image/svg+xml
sidloČR sídlo zemezemě, kam dodáváme naše produkty